Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětský pokoj Lotta

Dřevěný nábytek do dětského pokoje. Vyjímečný design a praktické využití. Přebalovací komoda i šatní skříně poskytují mnoho odkládacího a úložného prostoru. Dětský nábytek z borovice v bělostném odstínu s jemným frézováním.

Nábytek do dětského pokoje Lotta

Sestava šesti sektorů vyjímečně propracovaného nábytku Lotta. Bílý odstín borovice a jemné frézování působí příjemným a lehkým dojmem. Kostra nábytku je tvořena 25 mm silnou borovicou deskou. Šuplíky a dveře z borovicové desky 22 mm silné. Zadní části tvoří pevná deska, 2,8 mm široká. Krásným a moderním doplňkem jsou úchyty z nerezové ocele.

Dětský nábytek ze dřeva

Dětský pokoj Lotta tvoří šest sektorů. Šatní skříně mají dvě varianty - dvojdvéřovou a třídveřovou. Obě poskytují mnoho úložného prostoru, ve formě polic i tyč na zavěšení.

V dřevěné postýlce s hladce vyřezávynými hranami se těm nejmenším bude určitě krásně spinkat. Rošt v postýlce můžete posunovat podle toho, jak dítě roste. Matraci můžete vybírat přímo v našem obchodě - matrace.

Dětský pokoj Lotta inspirace

Sestava do dětského pokoje Lotta není početná, avšak bez problémů vám doma vytvoří ideální a útulný pokojík pro dítě. Masivní borovice, použitá k výrobě zaručuje dlouholetost a kvalitu. Inspirujte se v naší fotogalerii, kde jsme umístili dvě základní sestavy z nábytku Lotta.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz