Dětský pokoj Lotta

Dřevěný nábytek do dětského pokoje. Vyjímečný design a praktické využití. Přebalovací komoda i šatní skříně poskytují mnoho odkládacího a úložného prostoru. Dětský nábytek z borovice v bělostném odstínu s jemným frézováním.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Nábytek do dětského pokoje Lotta

Sestava šesti sektorů vyjímečně propracovaného nábytku Lotta. Bílý odstín borovice a jemné frézování působí příjemným a lehkým dojmem. Kostra nábytku je tvořena 25 mm silnou borovicou deskou. Šuplíky a dveře z borovicové desky 22 mm silné. Zadní části tvoří pevná deska, 2,8 mm široká. Krásným a moderním doplňkem jsou úchyty z nerezové ocele.

Dětský nábytek ze dřeva

Dětský pokoj Lotta tvoří šest sektorů. Šatní skříně mají dvě varianty - dvojdvéřovou a třídveřovou. Obě poskytují mnoho úložného prostoru, ve formě polic i tyč na zavěšení.

V dřevěné postýlce s hladce vyřezávynými hranami se těm nejmenším bude určitě krásně spinkat. Rošt v postýlce můžete posunovat podle toho, jak dítě roste. Matraci můžete vybírat přímo v našem obchodě - matrace.

Dětský pokoj Lotta inspirace

Sestava do dětského pokoje Lotta není početná, avšak bez problémů vám doma vytvoří ideální a útulný pokojík pro dítě. Masivní borovice, použitá k výrobě zaručuje dlouholetost a kvalitu. Inspirujte se v naší fotogalerii, kde jsme umístili dvě základní sestavy z nábytku Lotta.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz