Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dřevěný dětský pokoj z borovice Bella

Početná sektorová sestava moderního dětského nábytku. Vyrobeno z masivní borovice. Na výběr mezi čtyřmi barevnými variantami dřeva.

Dětský pokoj Bella

Nábytek do dětského pokoje Bella vyniká svou originalitou. Moderní designový nábytek se skládá z devíti sektorů. K výrobě byla použita kvalitní borovicová deska. Nábytek do dětského pokoje nabízíme ve čtyřech barevných variantách - přírodní borovice, bílá borovice, olše, ořech. Systém Bella je zvláštní svými originálně zpracovanými úchyty.

Dětský nábytek ze dřeva

Součástí sestavy do dětského pokoje je nezbytná postel Bella. Dřevěná postel obsahuje přistýlku, pod kterou je navíc i úložný prostor. Postel je bez matrací. Matrace si můžete dokoupit - v nabídce je matrace pěnová, nebo pružinová. Dřevěný Psací stůl Bella poskytuje dostatek pracovního prostoru. Pod hlavní deskou má dva praktické šuplíky. Další elementy sestavy jsou komody, šatní skříň, peřiňák, či noční stolek.

Dětský pokoj inspirace

Pro každého, kdo uvažuje o zařízení studentského, či dětského pokoje zde máme dvě základní sestavy, které vás můžou inspirovat.