Dřevěný dětský pokoj z borovice Bella

Početná sektorová sestava moderního dětského nábytku. Vyrobeno z masivní borovice. Na výběr mezi čtyřmi barevnými variantami dřeva.

Bella
Blog
Boro
Borovice
Bloom
Disney
Evado
Finezja
For Kids
Futuro
Grafi
Gumi
Gusto
Happiness
Iks
Kamil
Kiks
Komi
Labirynt
Lorento
Lotta
Maximus
Mobi
Multi
Nanosec
Next
Nuki
Relaps
Richmond
Rumba
Slalom
Smarth
Venuše
Verda
Yeti
York
Zaka

Dětský pokoj Bella

Nábytek do dětského pokoje Bella vyniká svou originalitou. Moderní designový nábytek se skládá z devíti sektorů. K výrobě byla použita kvalitní borovicová deska. Nábytek do dětského pokoje nabízíme ve čtyřech barevných variantách - přírodní borovice, bílá borovice, olše, ořech. Systém Bella je zvláštní svými originálně zpracovanými úchyty.

Dětský nábytek ze dřeva

Součástí sestavy do dětského pokoje je nezbytná postel Bella. Dřevěná postel obsahuje přistýlku, pod kterou je navíc i úložný prostor. Postel je bez matrací. Matrace si můžete dokoupit - v nabídce je matrace pěnová, nebo pružinová. Dřevěný Psací stůl Bella poskytuje dostatek pracovního prostoru. Pod hlavní deskou má dva praktické šuplíky. Další elementy sestavy jsou komody, šatní skříň, peřiňák, či noční stolek.

Dětský pokoj inspirace

Pro každého, kdo uvažuje o zařízení studentského, či dětského pokoje zde máme dvě základní sestavy, které vás můžou inspirovat.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz